Občianske združenie Tvorivá dielňa
Navštívne nás na Facebooku

Nadácia Tesco

2019

Zapojili sme sa do 6. edície projektu „Vy rozhodujete, my pomáhame, “ vďaka ktorému Tesco rozdelí takmer 170 000 € 231 organizáciám po celom Slovensku, aby podporilo projekty, ktoré pomáhajú miestnym komunitám.

Uspeli sme s projektom: „Život so psom nie je pod psa“ a získali sme podporu vo výške 300 EUR.

Náš projekt rieši zmena života vďaka občianskej iniciatíve:

„Príďte na stretnutia, pútavé prednášky a diskusie, kde sa dozviete o témach z oblasti zdravia a socializácie zvierat. Zúčastnite sa tvorivej a krajčírskej dielne. Objavte nových priateľov, zdieľajte svoje zážitky. Urobte niečo pre iných. Pre košické útulky ušijeme pelechy a žlté šatky či stuhy na vôdzku. Značenie psa žltou je vo svete dobre známe. Podporíme adopciu psíkov, keď im do nového domova ušijeme štartovací pelech.“

https://tesco.sk/…oject/11131/

2018

Do programu nadacia prijala vyše 450 žiadostí a Nadácia Tesco prerozdelila medzi 231 víťazov, finančné prostriedky vo výške 169 400 eur. ZákazníciTesco spoločne odovzdali súťažiacim projektom vyše 3,7 milióna žetónov.

Projekt Vitalita, zdravo, radostne s aktívnymi seniormi bol vybraný a následne zapojený do programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“ Nadácie Tesco. Vyhral 3. miesto v hlasovaní zákazníkov v našom regióne a získal podporu 300 eur!

Cieľom projektu je: Objavenie vitality a zmena zabehaného žiovtného štýlu. Zorganizujeme klubové stretnutia, kde sa účastníci dozvedia pútavou formou prednášok a diskusií o témach z oblasti zdravia. Zorganizujeme tvorivé dielne a tréning pamäte, motoriky a pohyblivosti. Stretnite sa s odborníkom, lekárom, fyzioterapeutom, koučom a komunitou nášho mesta. Stretneme sa vo Výmenníku Štítová v Košiciach.

https://tesco.sk/…roject/2722/

tesco.jpg

Navštívne nás na Facebooku