Občianske združenie Tvorivá dielňa
Navštívne nás na Facebooku

O nás

Našim zámerom je spájať ľudí, ktorí majú vzťah k umeniu, kreativite a tvorivému sebavyjadreniu.

Ciele

Naše skúsenosti

Pre vzrastajúci záujem zo strany účastníkov tvorivých dielní a po skúsenostiach s realizáciou tvorivých dielní vo Výmenníku Terasa v Košiciach sme sa lektori aj účastníci dielní, rozhodli založiť OZ Tvorivá dielňa. Počas roka 2011 sa v rámci projektu SPOTS realizovali práve v tomto priestore tvorivé dielne. V súčasnosti pôsobíme vo viacerých mestských častiach a spolupracujeme s viacerými občianskymi združeniami. Projekty do ktorých sme sa zapojili uvádzame na našich stránkach.

PODPORUJEME VÁS

Vytvorili sme on – line REMESELNÉ TRHOVISKO

V OZ Tvorivá dielňa združujeme šikovných remeselníkov. Mnohí predávajú svoje výrobky na remeselných trhoch, avšak túto jar sa nekonali. Čo mnohým pôsobilo výrazný výpadok v rozpočtoch. Nie všetci sú v on-line svete doma. Vytvorili sme na FB skupinu prezentujúca hand – made práce remeselníkov, ktorí v tejto dobe nemôžu ísť na trhy a predávať svoje výrobky. Skupina určená pre SZČO. Ukážky toho čo predávajú na trhoch. Nech sa páči, pripojte sa. https://www.facebook.com/…03384111353/

Vytvorili sme TÝŽDENNÝ TVORIVÝ ROZVRH

Na FB stránke https://www.facebook.com/…orivadielna/ naši lektori, spolupracovníci, fanúšikovia zverejňujú návody na tvorenie. Fotografie z pracovných postupov rámci TVORIVÉHO ROZVRHU v určený deň zverejňujeme na FB stránke a následne ich ukladáme do POZNÁMOK, na FB stránke, aby ste sa k nim vedeli vrátiť.

V spolupráci s partnermi otvárame ATELIÉR U VÁS DOMA. Sprostredkovávame on – line spracované tvorivé a výtvarné kurzy.

ŠITIE A DISTRIBÚCIA RÚŠOK z bavlnených látok

Šijeme vďaka ochote lektorov a účastníkov tvorivých dielní. Máme zakúpené šijacie stroje z predchádzajúcich projektov. K dispozícii sme mali látky z darov z pripravovaných projektov. Tie sme poskytli našim lektorom, a šikovným účastníčkam tvorivých dielní. Distribúciu sme riešili v našich domovoch a v okolí tých, ktorí šili rúška. Ušité rúška budú priebežne zasielané do mestských častí a subjektov s ktorými naše OZ dlhodobo spolupracuje, kde realizujeme projekty a individuálnym žiadateľom.

STAŇTE SA ČLENOM NÁŠHO ZDRUŽENIA
STAŇTE SA DOBROVOĽNÍKOM PRE NAŠE ZDRUŽENIE

Navštívne nás na Facebooku